Тернопільська область, Кременецький район

Проводяться громадські обговорення

Дата: 18.03.2021 14:43

Фото без опису

Згідно рішення 4-ї сесії Шумської міської ради VIІІ скликання від 26.01.2021 року №350 з 17.03.2021 р. по 16.04.2021 р. проводяться громадські обговорення щодо розроблення детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,004 га, яка знаходиться за адресою: м. Шумськ, вул. Українська, Шумського району, Тернопільської обл. для будівництва індивідуального гаража, відповідно до державних будівельних норм, стандартів і правил.

Громадські слухання будуть проводитись 29.03.2021 р. о 10 год в м. Шумськ, вул. Івана Франка, 30, в залі засідань міської ради.

Замовником детального плану території є: Шумська міська рада.

Відповідальним за розроблення та фінансування детального плану території є: Вознюк Віктор Миколайович.

Розробником детального плану території є: ПП «АРТ-ДЕКО».

Детальнішу інформацію щодо даної документації можна ознайомитись на сайті Шумської ТГ:  в рубриці «Відділ архітектури, капітального будівництва та містобудування», підрубрика - «Громадські обговорення».

Свої пропозиції, зауваження можна подавати у письмовій формі за адресою: м. Шумськ, вул. Українська, 59, каб. 403.