Тернопільська область, Кременецький район

Засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 17.03.2021 14:25

17 березня відбулося засідання виконавчого комітету під керівництвом заступника міського голови Ярослава Бойка. Члени виконкому прийняли рішення щодо затвердження звіту  про діяльність комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Шумської міської ради за 2020 рік.

Затвердили план заходів з проведення у 2021 році в Шумській міській раді двохмісячника з благоустрою та озеленення населених пунктів і Дня довкілля.

Прийняли рішення  про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами, про зміну адреси на житлових будинках з господарськими будівлями, про  присвоєння адреси на нежитлове приміщення в місті Шумську.

Надали дозвіл на розміщення зовнішньої реклами. Наприкінці засідання відбувся розгляд заяв, про які проінформував Ярослав Бойко.