Відбудеться засідання VІ сесії міської ради VIII скликання

Дата: 16.03.2021 15:42

23 березня (вівторок) о 10:00 год. у залі засідань (приміщення ЦНАПу) відбудеться 6 сесія Шумської міської ради VIII скликання.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про внесення змін до структури Шумської міської ради, затвердженої рішенням міської ради від 24 грудня 2020 року № 51.

Інформує: Боярський В.А. – міський голова.

2. Про затвердження програми подолання бездоглядності та безпритульності, профілактики правопорушень серед дітей різних категорій на 2021-2023 роки.

Інформує: Бєлякова С.В. – начальник служби у справах дітей міської ради.

3. Про затвердження програми організації громадських та інших робіт тимчасового характеру на території Шумської міської ради на 2021 рік.

Інформує: Скибіцька С.А. – директор КУ «Центр надання соціальних послуг» міської ради.

4. Про затвердження переліку видів громадських робіт та робіт тимчасового характеру на 2021 рік.

Інформує: Скибіцька С.А. – директор КУ «Центр надання соціальних послуг» міської ради.

5. Про завершення процедури реорганізації шляхом приєднання комунального некомерційного підприємства Шумської міської ради «Шумський центр первинної медико-санітарної допомоги» до комунального некомерційного підприємства Шумської міської ради «Шумський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Інформує: Бабій О.П. – головний лікар КНП Шумської міської ради «Шумський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».

6. Про внесення змін до програми профілактики, діагностики та лікування рідкісних (орфанних) та інших хвороб на 2019-2021 роки.

Інформує: Бабій О.П. – головний лікар КНП Шумської міської ради «Шумський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».

7. Про внесення змін до програми розвитку та підтримки комунального підприємства Шумської міської ради «Шумський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2021-2023 роки.

8. Про затвердження Положення про міську лікарню в комунальному некомерційному підприємстві Шумської міської ради «Шумська міська лікарня».

Інформує: Бобровський А.Є. – головний лікар КНП Шумської міської ради «Шумська міська лікарня».

9. Про створення Опікунської ради при комунальному некомерційному підприємстві Шумської міської ради «Шумська міська лікарня».

Інформує: Бобровський А.Є. – головний лікар КНП Шумської міської ради «Шумська міська лікарня».

10. Про створення Спостережної ради при комунальному некомерційному підприємстві Шумської міської ради «Шумська міська лікарня».

11.  Про утворення комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам на території Шумської міської ради.

Інформує: Горбатюк А.М. – начальник відділу правового забезпечення та мобілізаційної роботи міської ради.

12. Про внесення змін до бюджету Шумської міської територіальної громади на 2021 рік.

Інформує: Кирея Г.Д. – начальник фінансового управління міської ради.

13. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки на будівництво гаража в місті Шумськ, вулиця Івана Франка.

Інформує: Тука О.Г. – начальник відділу архітектури, капітального будівництва та містобудування міської ради.

14. Про затвердження детального плану території земельної ділянки с.Васьківці, вул.Дубенська, Шумського району Тернопільської області для зміни цільового призначення з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка)».

15. Про створення комісії при виконавчому комітеті Шумської міської ради з питань розгляду та вирішення земельних спорів на території міської ради.

Інформує: Золотун І.В. – начальник відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища міської ради.

16. Про врегулювання земельних відносин на території Шумської міської ради.

Інформує: Золотун І. В. – начальник відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища міської ради.

17. Різне.