Робота з сім’ями, які потребують особливої підтримки

Дата: 15.03.2021 18:53

15 березня керівник структурного підрозділу відділення соціальної роботи Наталія Ставнійчук, фахівець із соціальної роботи Надія Полуяктова, староста Лариса Іванчук та діловод Інна Медик здійснили візити у 2 сім’ї (4 дітей) у селах Шумбар та Новостав з метою соціальної підтримки сімей, які знаходяться в складних життєвих обставинах, перевірки належного виконання батьківських обов’язків та обстеження житлово-побутових умов проживання. Проведено оцінку потреб сімей даної категорії та надано комплекс соціальних послуг у межах компетенції.

З батьками проведено профілактичну роботу щодо недопущення зловживання алкоголю, а також надано попередження про відповідальність у разі невиконання батьківських обов’язків або їх ухиляння щодо своїх малолітніх дітей.