Відбудеться засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 15.03.2021 15:14

17 березня 2021 року (середа) о 10 год.  у малому залі адмінбудинку відбудеться засідання виконавчого комітету Шумської міської ради.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Звіт про діяльність комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Шумської міської ради за 2020 рік (інформує Громяк О.С.).

2. Про затвердження плану заходів з проведення у 2021 році в Шумській міській раді двохмісячника з благоустрою та озеленення населених пунктів і Дня довкілля (інформує Бойко Я.Я.).

3. Про оптимізацію роботи в комунальному підприємстві «Шумськкомунсервіс» (інформує Бойко Я.Я.).

4. Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами (інформує Тука О.Г.).

5. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами (для ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна») (інформує Тука О.Г.).

6. Про зміну адреси на житловий будинок з господарськими будівлями садибного типу в місті Шумськ, вулиця Добровінського (інформує Тука О.Г.).

7. Про зміну адреси на житловий будинок з господарськими будівлями та спорудами в місті Шумськ, вулиця Шевченка (інформує Тука О.Г.).

8. Про присвоєння адреси на нежитлове приміщення в місті Шумську, вулиця Українська, 36 (інформує Тука О.Г.).

9. Розгляд заяв.