«Школи батьківської компетенції»

Дата: 13.03.2021 18:31

Завершився цикл модулів «Школи батьківської компетенції» у рамках Програми «Родина для дитини» з групою із віддаленого від Шумська села – Андрушівки. На цей раз усі зібралися разом, не ділившись на групи, пригадали та закріпили пройдений матеріал. На завершення тренер Галина Герасимчук та спеціаліст Тетяна Рудюк вручили «Сертифікати» (кожен для своєї групи) котрі підтверджують, що учасники прослухали курс «Школи батьківської компетенції» та подарували на пам’ять невеличкі сувеніри у вигляді антистресової іграшки-смайлика.

Нагадуємо, що програма «Родина для дитини» співпрацює з усіма службами та структурами, залученими до системи опіки та піклування як на місцевому, регіональному, так і на національному рівнях, а також з неурядовими організаціями, які опікуються питаннями захисту прав дітей, та надають послуги родинам та дітям, що опинилися у кризовій ситуації.

#DI Тернопіль,

#КожнійДитині,