Тернопільська область, Кременецький район

Участь у засіданні регіональної платформи керівників громад

Дата: 11.03.2021 12:29

Фото без опису

10 березня міський голова Вадим Боярський взяв участь у засіданні регіональної платформи керівників територіальних громад Тернопільщини на тему: «Децентралізація: виміри спроможності муніципалітетів» у м. Чортків. Участь у платформі взяв Вячеслав Негода, заступник Міністра розвитку громад та територій України та народні депутати України.

У ході засідання обговорювалися актуальні питання місцевого економічного розвитку і реформ, формування ефективного менеджменту місцевого самоврядування.

Захід реалізувала Асоціація міст України за підтримки USAID в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС).