"Кобзарю - ти наша совість і любов"

Дата: 09.03.2021 17:00

У ці березневі дні минає 207 років від дня народження невмирущого генія слова, народного поета, художника, борця за ідеали справедливості та добра, за кращу долю України та українського народу – Тараса Григоровича Шевченка.

Його щире слово завжди стояло в обороні прав та свобод рідного народу і стало тією духовною основою, на котрій була зведена незалежність Української держави.

Сьогодні у місті Шумськ, біля пам’ятника Тараса Шевченка відбулась літературно – музична композиція «Кобзарю – ти наша совість і любов», в якій взяли участь секретар міської ради Сергій Габор та заступник міського голови Олександр Макаревич. Учасники заходу слухали твори великого поета у виконанні учнів шкіл та художніх колективів громади.

Мрії, біль і тривоги великого поета – це безцінні настанови, залишені нам у спадок. А його мудрість та сила завжди будуть поруч з нами, які б випробування і терпіння не випадали на нашу долю.

Тож будьмо гідними продовжувачами справи Великого Кобзаря, патріотами своєї землі. Добра вам! І хай щастить нам усім!

Слава Україні!