Вітання довгожителькам Шумської громади з ювілеями

Дата: 04.03.2021 08:25

Початок березня для Шумської громади став багатим на 90-річних ювілярок. Заступник міського голови Олександр Макаревич, секретар міської ради Сергій Габор та директор КУ «Центр надання соціальних послуг» Світлана Скибіцька завітали з щирими вітаннями до довгожительок Матвіюк Раїси Феофілівни у м. Шумськ та до Цісарук Христини Іванівни, мешканки с. Шумбар.

Староста с. Андрушівка передав вітання та подарунок ще одній ювілярці – Герасимчук Антоніні Юхимівні, яка на даний час проживає у родичів у с. Зелений Дуб.

Шумська громада щиро вітає ювілярок та бажає, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність та оптимізм ніколи не припинялися, а близькі люди радували своєю турботою та увагою.