Робочий візит у фермерське господарство «Івашенюків»

Дата: 24.02.2021 18:30

Голова громади Вадим Боярський здійснив робочий візит у фермерське господарство «Івашенюків» (с. Шумбар) та ознайомився з роботою підприємства. Підприємство є одним із кращих платників податків до бюджету громади.

Обговорено проблемні питання щодо розвитку галузі та використання земель громади. Також обговорено можливість поступового збільшення рівня заробітної плати працівникам фермерського господарства.

Міський голова висловив подяку керівнику Григорію Івашенюку та працівникам господарства за надану значну та вчасну допомогу з розчищення доріг від снігу. Наголосив, що міська рада буде надавати зі своєї сторони підтримку й допомогу підприємствам в межах своїх повноважень для їх розвитку.