Зустріч міського голови з керівництвом кластеру «Полісся»

Дата: 24.02.2021 16:20

Відбулася зустріч у с. Людвищі міського голови Вадима Боярського з керівництвом кластеру «Полісся», що входить до компанії «Контінентал Фармерз Груп». На зустрічі від сільськогосподарського підприємства були керівник кластеру Андрій Миць, керівник блоку «Шумськ» Андрій Сакало, керівник земельного відділу кластеру Микола Ліщинський та старший менеджер із зв’язків з громадськістю Микола Вальчук.

Міський голова висловив подяку керівництву та працівникам агрохолдингу за надану значну допомогу з розчищення доріг від снігу. У ході зустрічі сторони обговорили подальшу співпрацю та проблемні питання в галузі. Вадим Боярський відзначив, що серед сільськогосподарських підприємств, які представлені на території громади, «Контінентал Фармерз Груп» є найбільшим платником податків, та який надає значну благодійну допомогу для покращення соціально-економічного розвитку Шумщини.