Тернопільська область, Кременецький район

Конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 23.02.2021 09:10

Шумська міська рада оголошує конкурс на заміщення  вакантної посади начальника відділу освіти, молоді та спорту управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму міської ради.

Вимоги до претендентів на посаду:

• громадянство України та вільне володіння державною мовою;
  • вища педагогічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижча магістра, спеціаліста;
  • стаж роботи в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби не менше одного року, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років;
  • володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача;
  • знання законодавства відповідного спрямування.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають заяву, до якої додають: особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками, копії документів про освіту, копія паспорта, реєстраційного номера облікової картки платника податків, копію трудової   книжки,  військового квитка (за наявності) та 2 фотокартки розміром 4х6.

Претенденти на посаду подають на сайт НАЗК декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за  адресою: м. Шумськ, вул. Українська, 59, каб. 310.