Тернопільська область, Кременецький район

Обласний турнір з футзалу серед дівчат у Шумську

Дата: 22.02.2021 09:22

21 лютого в приміщенні ДЮСШ м. Шумськ відбувся обласний турнір з футзалу серед дівчат. У змаганнях взяли участь 4 команди: ДЮСШ (Шумськ), ДЮСШ (Бережани), «Чемпіон-1» (Тернопіль), «Чемпіон-2» (Тернопіль).

Володарем кубка стала команда «Чемпіон-2» (Тернопіль), яка впевнено перемогла у всіх іграх. Друге місце – «Чемпіон-1», третє – ДЮСШ (Шумськ). Найкращим гравцем турніру визнано Дідук Софія, представницю команди Шумська, а найкращим воротарем стала Силюк Тетяна з Бережан.

Міський голова Вадим Боярський спільно з першим заступником – виконавчого директора Асоціації футболу Тернопільщини Василем Заторським вручили учасницям турніру кубки, грамоти та медалі. Також організатори змагань та меценати підготували солодкі подарунки (торти) для кожної команди.