День Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2021 16:01

20 лютого на Площі Героїв Майдану відбувся мітинг-реквієм до Дня Героїв Небесної Сотні «Не стріляй у серце України».

Міський голова Вадим Боярський звернувся до присутніх: «Цього дня вшановуємо пам’ять про тих громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави, тих, хто пожертвував найціннішим заради нашого майбутнього. Революція Гідності увійшла в історію України як символ і взірець жертовності, патріотизму та героїзму».

Священнослужителі відслужили панахиду за українцями, представниками інших націй, які загинули в Києві, інших містах України внаслідок жорстоких сутичок протестувальників з правоохоронцями, які виконували накази злочинного режиму.

Працівники будинку культури показали літературно-музичну композицію, а Віра Косік поділилася спогадами перебігу подій, у яких вона була активною учасницею. Хвилиною мовчання, скорботи вшанували жертв кривавих подій. Квіти та лампадки керівники громади, установ району, шумчани поклали до пам’ятного знака Героям Небесної Сотні. Герої не вмирають, поки живе пам’ять про них!