Відбудеться засідання V сесії міської ради VIII скликання

Дата: 19.02.2021 15:29

25  лютого (четвер) о 10:00 год. у залі засідань (приміщення ЦНАПу) відбудеться 5 сесія Шумської міської ради VIII скликання.

1. Про затвердження звіту про виконання Шумського міського бюджету за 2020 рік.

Інформує: Кирея Г. Д. – начальник фінансового управління

2. Про затвердження звіту про виконання Васьковецького сільського бюджету за 2020 рік.

Інформує: Кирея Г. Д. – начальник фінансового управління

3. Про затвердження звіту про виконання Вілійського сільського бюджету за 2020 рік.

Інформує: Кирея Г. Д. – начальник фінансового управління

4. Про затвердження звіту про виконання Людвищенського сільського бюджету за 2020 рік.

Інформує: Кирея Г. Д. – начальник фінансового управління

5. Про затвердження звіту про виконання Цеценівського сільського бюджету за 2020 рік.

Інформує: Кирея Г. Д. – начальник фінансового управління

6. Про внесення змін до складу тендерного комітету Шумської міської ради.

Інформує: Ткачук І. Д. – начальник відділу економічного розвитку та інвестицій

7. Про перейменування та затвердження статутів закладів загальної середньої освіти комунальної власності Шумської міської ради.

Інформує: Ніколаєва А. В. – начальник управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму

8. Про затвердження Положення про звання «Почесний громадянин міста Шумськ».

Інформує: Самойлович К. А. – голова Районної громадської організації ветеранів та пенсіонерів України

9. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Шумської міської ради.

Інформує: Онофрійчук В. М. – начальник відділу житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту, благоустрою та інфраструктури

10. Про врегулювання земельних відносин на території Шумської міської ради.

Інформує: Золотун І. В. – начальник відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища

11. Різне.