У Тернополі відбудеться тренінг для фермерів з 8 областей України

Дата: 18.02.2021 14:29

У Тернополі 19-21 лютого відбудеться тренінг для малих виробників в рамках проєкту «Пандемія – як шанс покращити роботу дрібних фермерів заходу України». Захід відвідають фермери з 8 областей заходу України, які зможуть ознайомитися з особливостями онлайн-продажів та залучення державних і донорських ресурсів.

Для офлайн-участі в заході були відібрані 30 дрібних фермерів, які протягом 3 днів вивчатимуть особливості продажу в інтернеті та співпраці з органами влади, організаціями технічної допомоги і міжнародними проектами. Також аналізуватиметься важливість зовнішніх можливостей для розвитку власної справи, особлива увага приділятиметься мережуванню та налагодженню зв’язків з партнерами.

Проєкт реалізовує ГО «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» здійснюється за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та ЄС в рамках гуманітарної ініціативи «Людяність і взаємодопомога».