Нарада при міському голові
Дата: 17.02.2021 12:24
Кількість переглядів: 361
Сьогодні міський голова Вадим Боярський провів нараду за участю начальника Шумського відділення поліції Кременецького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Романа Стрижака, начальника Шумської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Тернопільській області Ірини Зазулі з питань встановлення причини зменшення надходження акцизного податку до місцевого бюджету.
На нараді обговорили причини, фактори та чинники які могли б вплинути на зменшення надходження. Встановили, що основною причиною є нелегалізований продаж пального в громаді. Обговорили ряд заходів які потрібно провести для врегулювання даного питання.