Дозвілля для підопічних відділення в умовах денного перебування

Дата: 14.02.2021 17:51

12 лютого підопічні відділення в умовах денного перебування взяли участь у майстер-класі з виготовлення воскової стрітенської свічки, який організували працівники «Центр надання соціальних послуг». Виготовляли і декорували свічку натуральними матеріалами, нагадали історію виникнення стрітенської свічки, її християнську символіку та вірування з ними пов’язані. 15 лютого на свято Стрітення Господнього підопічні відділення приносили у храми для освячення виготовлені свічки.

У той день ансамбль відділення «За покликом душі» виконав українські пісні у залі засідань та підопічні відвідали кінопоказ для аудиторії 60+, який організувала молодіжна рада спільно із «Центром надання соціальних послуг».