Продовжується очищення доріг від снігу
Дата: 11.02.2021 15:33
Кількість переглядів: 424
Шановні жителі Шумщини!
На сьогоднішній день продовжуються снігопади. Такої кількості опадів не спостерігалося впродовж багатьох років.
На розчищенні доріг працює до 20 одиниць техніки. На дорозі державного значення Р-26 Радивилів-Кременець-Острог – техніка ТОВ «ТБЦ» (м. Тернопіль), на під’їздах до населених пунктів – ТОВ «Авакс-Проф» (м. Тернопіль). Повністю залучена техніка КП «Шумськкомунсервіс», працює також техніка фермерських господарств, підприємств та приватних осіб.
У зв’язку із продовженням сильних снігопадів просимо автомобілістів утриматися від поїздок без нагальної потреби.