Проводяться громадські обговорення

Дата: 09.02.2021 16:00

Проводяться громадські обговорення

Згідно рішення 4-ї сесії Шумської міської ради VIІІ скликання від 26.01.2021 року № 349 з 09.02.2021 р. до 08.03.2021 р. проводяться громадські обговорення по розробленню детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,1937 га, яка знаходиться за адресою с. Васьківці, вул. Дубенська, Шумського району, Тернопільської обл. для зміни цільового призначення з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)», відповідно до державних будівельних норм, стандартів і правил.

Громадські слухання будуть проводитись 19.03.2021 р. о 10 год в м. Шумськ, вул. Івана Франка, 30 в міському залі засідань.

Замовником детального плану території є: Шумська міська рада.

Відповідальним за розроблення та фінансування детального плану території є: Банах Володимир Михайлович.

Розробником детального плану території є: ПП «АРТ-ДЕКО».

Детальнішу інформацію щодо даної документації можна ознайомитись на сайті Шумської громади: в рубриці «Відділ архітектури, капітального будівництва та містобудування», підрубрика «Громадські обговорення».

Свої пропозиції, зауваження можна подавати у письмовій формі за адресою: м. Шумськ, вул. Українська, 59, каб. № 403.