Конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 02.02.2021 09:00

Шумська міська рада оголошує конкурс на заміщення  вакантної посади заступника начальника відділу правового забезпечення та мобілізаційної роботи міської ради.

Вимоги до претендентів на посаду:

• громадянство України та вільне володіння державною мовою;
  • вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста за спеціальністю «Правознавство»;
  • володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача;
  • стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій не менше двох років
  • знання законодавства відповідного спрямування.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають заяву, до якої додають: особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками, копії документів про освіту, копія паспорта, реєстраційного номера облікової картки платника податків, копію трудової   книжки,  військового квитка (за наявності) та 2 фотокартки розміром 4х6.

Претенденти на посаду подають на сайт НАЗК декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за  адресою: м. Шумськ, вул. Українська, 59, каб. 102.