День Соборності України: на межі Тернопільської та Хмельницької областей

Дата: 22.01.2021 15:55

Сьогодні, у День Соборності України, традиційно представники громад Хмельниччини та Тернопільщини зустрілися на межі сіл Сураж та Зіньки. На початку зустрічі представники влади поклали квіти до пам’ятного знаку на межі двох областей. У заході взяли участь Шумський міський голова Вадим Боярський, голова Білогірської селищної ради Василь Мельник та голова Шумської РДА Віталій Кулак.

У цей день кожен житель України має добру нагоду згадати покоління наших батьків, дідів та прадідів, які боролися за самостійність нашої держави. Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи про незліченні жертви, принесені на вівтар її незалежності, соборності, державності! Вклонімося пам’яті героїв сучасності – воїнів-захисників, які на сході держави поклали свої життя за Україну!

Хай розум, воля та любов до неньки України згуртовують нас заради її процвітання, адже будь-які труднощі можна здолати тільки з розумінням того, що в єдності наша сила!