Засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 21.01.2021 12:16

21 січня відбулося засідання виконавчого комітету під керівництвом міського голови Вадима Боярського.

Члени виконкому прийняли рішення щодо встановлення тарифів на теплову енергію для ПП «Екогеологія» та встановлення дорожніх знаків в м. Шумськ. Затверджено списки громадян похилого віку, які обслуговуються КУ «Центр надання соціальних послуг» Шумської міської ради.

Людмила Попова проінформувала  про внесення змін до мережі закладів загальної середньої освіти на 2020/2021 навчальний рік: додалися заклади новоприєднаних сіл. Людмила Мельничук, начальник ЦНАПу, прозвітувала про роботу Центру за 2020 рік.

Члени виконкому прийняли рішення про затвердження планів роботи старост на 2021 рік; перспективних планів роботи старост з військового обліку військовозобов’язаних і призовників; списків квартирного обліку міської ради. Внесли доповнення в склад адміністративної комісїї при виконавчому комітеті: Золотун Ігор, голова ГО «Меморіал Південна Волинь». Наприкінці відбувся розгляд заяв, про які проінформував Вадим Боярський.