Проводяться громадські обговорення

Дата: 21.01.2021 10:00

ПРОВОДЯТЬСЯ ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ

Згідно рішення 3-ї сесії Шумської міської ради VIІІ скликання від 24.12.2020 року № 2209 з 21.01.2021 р. до 20.02.2021 р. проводяться громадські обговорення з розроблення детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,1608 га, яка знаходиться за адресою с. Бриків, вул. Польова, Шумського району, Тернопільської обл. для зміни цільового призначення з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), відповідно до державних будівельних норм, стандартів і правил.

Громадські слухання будуть проводитись 03.02.2021 р. о 10 год в м. Шумську, вул. Івана Франка, 30 в залі засідань міської ради.

Замовником детального плану території є: Шумська міська рада.

Відповідальним за розроблення та фінансування детального плану території є: Янюк Андрій Іванович.

Розробником детального плану території є: ФОП Орловський І.В.

Детальну інформацію щодо даної документації можна ознайомитись на сайті Шумської громади: в рубриці «Громадські обговорення»

Свої пропозиції, зауваження можна подавати у письмовій формі за адресою: м. Шумськ, вул. Українська, 59, каб. № 403.