Відбудеться засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 19.01.2021 14:55

21 січня 2021 року о 10 год. відбудеться засідання виконавчого комітету Шумської міської ради.

Порядок денний:

1. Про встановлення тарифів на теплову енергію для ПП «Екогеологія» (Інформує Бойко Я.Я.).

2. Про встановлення дорожніх знаків в м. Шумськ (Інформує Бойко Я.Я.).

3. Про затвердження списків громадян похилого віку, які обслуговуються КУ «Центр надання соціальних послуг Шумської міської ради» (Інформує Бочкова Т.А.).

4. Про внесення змін до мережі закладів загальної середньої освіти на 2020/2021 навчальний рік (Інформує Попова Л.П.).

5. Звіт про роботу Центру надання адміністративних послуг за 2020 рік (Інформує Мельничук Л.С.).

6. Про затвердження планів роботи старост на 2021 рік (Інформує Собчук Г.Г.).

7. Про затвердження перспективних планів роботи старост з військового обліку військовозобов’язаних і призовників на 2021 рік (Інформує Собчук Г.Г.).

8. Про затвердження списків квартирного обліку Шумської міської ради (Інформує Собчук Г.Г.).

9. Про внесення доповнення в склад адміністративної комісїї при виконавчому комітеті Шумської міської ради (Інформує Боярський В.А.).

10. Розгляд заяв. (Інформує Боярський В.А.).