Підсумки роботи депутатського корпусу та міської ради за грудень 2020 року

Дата: 06.01.2021 16:00

Короткі підсумки роботи депутатського корпусу та міської ради за грудень 2020 року

- Сесії Шумської міської ради проводяться в онлайн режимі

- Майновий комплекс адмінбудівель та споруд прийнято у власність громади

- Лісове підприємство «Волинь» із площею лісів близько 5000 га та дитячий оздоровчий заклад «Дивосвіт» прийнято у комунальну власність громади

- Шумську центральну районну лікарню та «Шумський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» передано у власність громади. На черзі об’єднання двох первинок з метою створення єдиної потужної первинної ланки медицини для надання якісних медичних послуг на території Шумської та Дедеркальської громад

- Реалізовано перший етап робіт з утеплення Шумського НВК-гімназії (кошти субвенції з державного бюджету)

- Закуплено та встановлено спортивні майданчики в с. Цеценівка та с. Людвищі. Завершуються роботи з благоустрою (кошти соцеконому за сприяння народного депутата Ігоря Василіва)

- За рахунок коштів виділених сесією міської ради, завершено роботи з укладення бруківки в парку «Соснина» 285 кв.м. (продовження спільного проекту з Програмою DOBRE)

- До свята Миколая всім учням шкіл громади надано подарунки за рахунок коштів міського бюджету

- За ініціативи «Спілки АТО «Борці за справедливість» надано святкові подарунки 145 дітям учасників АТО (ООС)

- Для потреб закладів освіти Шумської громади придбано дезінфекційні засоби на суму 245,58 тис. грн. (кошти субвенції з державного бюджету). Крім того, за кошти місцевого бюджету придбано 5000 літрів рідкого мила та паперові рушники.

- Для закладів освіти громади, в рамках реалізації Концепції Нової Української школи, на умовах співфінансування з державного та місцевого бюджетів придбано 21 комплект комп’ютерної техніки (ноутбуки та кольорові багатофункціональні пристрої з фабрикою друку)

- Комунальною установою Шумської міської ради «Шумська лікарня» відкрито частково оновлене педіатричне відділення