Новорічні святкування у закладах освіти громади

Дата: 30.12.2020 15:15

День Святого Миколая та Новий рік найулюбленіші свята малечі. У закладах освіти Шумської міської ради пройшли музично-розважальні заходи. Дитячі посмішки, завзяття, з якими виступали маленькі артисти, їхні оригінальні маскарадні костюми, зали, прикрашені новорічним декором, – кожен дитячий навчальний заклад творчо працював над тим, щоб провести яскраве свято, яке запам’ятається дітям.

Через карантинні обмеження заходи проходили в межах одного класу чи дошкільної групи, без глядачів. За кошти місцевого бюджету вихованці закладів дошкільної освіти та учні закладів загальної середньої освіти отримали солодкі подарунки. Також долучилися підприємці, які уже традиційно дарують солодощі дітям, які проживають на території громади.

Шумська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Шумський ясла-садок "Сонечко"