Зустріч учасників «Школи батьківської компетенції»

Дата: 25.12.2020 16:38

«Школа батьківської компетенції» у рамках Програми Агенства США з Міжнародного Розвитку «Родина для дитини» продовжила свою роботу, на цей раз заходи проведені у селі Андрушівка. У неформальній обстановці тренер Галина Герасимчук разом з учасниками обговорювали такі теми як стрес, гнів, причини їх виникнення, наслідки та шляхи подолання, ділилися власним досвідом. Спеціаліст Тетяна Рудюк займалася із дітьми в ігровій формі, мами яких відвідували тренінги.

Програма «Родина для дитини» співпрацює з усіма службами та структурами, залученими до системи опіки та піклування як на місцевому, регіональному, так і на національному рівнях, а також з неурядовими організаціями, які опікуються питаннями захисту прав дітей та надають послуги родинам та дітям, що опинилися у кризовій ситуації.