Відбудеться засідання ІІ сесії міської ради VIII скликання

Дата: 18.12.2020 18:00

24 грудня (четвер) о 10:00 у великому залі адмінбудинку відбудеться ІІ сесія Шумської міської ради VIII скликання.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про складання повноважень депутатів Шумської міської ради.

Інформує: Белякова С.В. – голова Шумської міської територіальної виборчої комісії.

2. Про реєстрацію депутатів Шумської міської ради.

3. Про затвердження регламенту роботи Шумської міської ради восьмого скликання.

Інформує: Боярський В.А. – міський голова

4. Про початок реорганізації Вілійської, Цеценівської, Людвищенської та Васьковецької сільських рад Шумського району, Тернопільської області шляхом приєднання до Шумської об’єднаної територіальної громади.

Інформує: Боярський В.А. – міський голова

5. Про затвердження старости у с. Соснівка, с. Бірки.

Інформує: Боярський В.А. – міський голова

6. Про затвердження старости у с. Васьківці, с. Малі Садки, с. Кути.

Інформує: Боярський В.А. – міський голова

7. Про внесення доповнень в персональний склад виконавчого комітету,  затвердженого рішенням сесії від 04.12.2020 р. № 39.

Інформує: Боярський В.А. – міський голова

8. Про прийняття комунального некомерційного підприємства Шумської районної ради «Шумська центральна районна лікарня» із спільної власності  територіальних громад сіл та міста Шумського району у комунальну власність Шумської територіальної громади.

Інформує: Боярський В.А. – міський голова

9. Про прийняття комунального некомерційного підприємства Шумської районної ради «Шумський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» із спільної власності територіальних громад сіл та міста Шумського району у комунальну власність Шумської територіальної  громади.

Інформує: Боярський В.А. – міський голова

10. Про внесення змін до структури Шумської міської ради, затвердженої рішенням міської ради від 26.11.2020 року № 6.

Інформує: Боярський В.А. – міський голова

11. Про затвердження програми соціально-економічного розвитку Шумської міської ради на 2021 рік.

Інформує: Ткачук І.Д. – начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій

12. Про затвердження штатного розпису на 2021 рік.

Інформує: Огаришева А.С. – головний спеціаліст відділу звітності та контролю

13. Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування.

Інформує: Огаришева А.С. – головний спеціаліст відділу звітності та контролю

14. Про затвердження Програми фінансового забезпечення представницьких витрат та інших видатків, пов’язаних із діяльністю Шумської міської ради на 2021 рік.

Інформує: Огаришева А.С. – головний спеціаліст відділу звітності та  контролю

15. Про затвердження Положення про порядок службових відряджень працівників Шумської міської ради

Інформує: Огаришева А.С. – головний спеціаліст відділу звітності та  контролю

16. Про затвердження переліку пільгових категорій вихованців закладів  дошкільної освіти, учнів закладів загальної середньої освіти та визначення  суми коштів для організації безкоштовного харчування у 2021 році.

Інформує: Дмитрук Л.В. – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту

17. Про затвердження Програми «Молодь Шумщини» на 2021-2025 роки.

Інформує: Дмитрук Л.В. – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту

18. Про затвердження «Програми Проведення культурно-масових заходів на  території Шумської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік».

Інформує: Дмитрук Л.В. – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту

19. Про затвердження програми «Обдаровані діти» на 2021-2025 роки.

Інформує: Дмитрук Л.В. – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту

20. Про внесення змін до статуту, затвердження структури та штатного розпису  комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Шумської міської  ради.

Інформує: Петрук С.О. – директор КУ «Центр надання соціальних послуг»

21. Про затвердження програми забезпечення діяльності комунального дитячого  оздоровчого закладу «Дивосвіт» Шумської міської ради Тернопільської  області на 2021-2022 роки.

Інформує: Ніколюк Л.І. – директор комунального закладу «Дивосвіт»

22. Про затвердження «Комплексної програми забезпечення пожежної і техногенної безпеки та території Шумської територіальної громади з центром в м. Шумськ на 2021-2023 роки».

Інформує: Бойко Я.Я. – заступник Шумського міського голови

23. Про затвердження програми поводження з безпритульними тваринами в Шумській ОТГ на 2021-2023 роки.

Інформує Бойко Я.Я. – заступник Шумського міського голови

24. Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій на старост Шумської міської ради.

Інформує: Собчук Г.Г. – керуюча справами виконавчого комітету

25. Про створення комісії з розгляду заяв громадян, щодо призначення їм одноразової соціальної допомоги.

Інформує: Собчук Г.Г. – керуюча справами виконавчого комітету

26. Про затвердження Програми соціального захисту населення Шумської міської ради на 2021 рік

Інформує: Собчук Г.Г. – керуюча справами виконавчого комітету

27. Про внесення змін до Шумського міського бюджету на 2020 рік.

Інформує: Кирея Г.Д. – начальник фінансового управління

28. Про внесення змін до Васьковецького сільського бюджету на 2020 рік.

Інформує: Кирея Г.Д. – начальник фінансового управління

29. Про бюджет Шумської міської територіальної громади на 2021 рік.

Інформує: Кирея Г.Д. – начальник фінансового управління

30. Про затвердження договору про передачу та прийняття міжбюджетних транфертів між Шумською міською радою та Великодедеркальською сільською радою на 2021 рік.

31. Про врегулювання земельних відносин на території Шумської міської ради

Інформує: Дмитрук І.О. – головний спеціаліст відділу земельних відносин