Засідання виконавчого комітету та навчання старост

Дата: 18.12.2020 12:10

17 грудня відбулося засідання виконавчого комітету під керівництвом міського голови Вадима Боярського.

Члени виконкому прийняли рішення щодо затвердження регламенту та плану роботи виконавчого комітету на І півріччя 2021 року. Підтримано проєкти рішень Програми соціально-економічного розвитку та бюджету Шумської міської ради на 2021 рік.

Наприкінці відбувся розгляд заяв, про які проінформував Вадим Боярський. Зокрема, про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» жительці с. Жолобки; включення в списки квартирного обліку дітей, позбавлених батьківського піклування; присвоєння адреси на житлові будинки та про видалення аварійних дерев у населених пунктах громади.

Після засідання виконавчого комітету відбулося навчання для старост та спеціалістів сіл міської ради. До проведення навчання залучалися керівники установ та представники структурних підрозділів. Були розглянуті питання: порядок ведення нотаріальних дій; зміни при нарахуванні субсидій, соціальних виплат; стан сплати земельного податку; послуга «соціальне таксі». Керуюча справами виконкому Ганна Собчук провела навчання щодо ведення ділової документації.