Тернопільська область, Кременецький район

Ознайомчий візит команди волонтерського проєкту «Будуємо Україну Разом»

Дата: 17.12.2020 17:06

Фото без опису

Шумськ зможе отримати новий молодіжний простір у разі перемоги у конкурсі від програми «Будуємо Україну Разом». Волонтери проєкту сьогодні відвідали нашу громаду на запрошення Центру розвитку ініціатив «ІнСорс» (голова Іванна Мрига), члени якої подали заявку на участь у програмі.
Юлія Бридун, менеджерка польової команди, та Едуард Коношенко, технічний менеджер програми «Будуємо Україну Разом» представили діяльність волонтерського проєкту.

«Будуємо Україну Разом» – це культурно-освітня програма Львівської освітньої фундації, яка через волонтерство та подорожі розвиває серед молоді почуття довіри та відповідальності. Впродовж 6 років тисячі волонтерів допомагали сім’ям відбудовувати житло, створювали відкриті громадські простори у занедбаних місцях, здебільшого тривалість реалізації проєкту – 2 тижні.

Волонтерів залучають з усіх регіонів країни, фінансування отримують за рахунок грантових коштів, Міністерства молоді та спорту України, регіонального бізнесу та спільноти БУР-друзів, які регулярно долучаються до співпраці.

Юлія Бридун зазначила: «Основними критеріями відбору є мотивація робити якісні зміни, готовність налагоджувати зв’язки з місцевим бізнесом, адміністрацією і громадою».

Міський голова Вадим Боярський запропонував для розгляду приміщення, яке знаходиться на балансі міської ради, під створення молодіжного центру. Також наголосив, що громада готова всебічно сприяти реалізації проєкту у разі перемоги.

Фото без опису