14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2020 12:10

Сьогодні в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Це день висловлення глибокої вдячності героям-ліквідаторам, які, ризикуючи здоров’ям, виявили героїзм, самовідданість та мужність в екстремальних обставинах при подоланні наслідків найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття – аварії на четвертому енергоблоці ЧАЕС.

Ми низько вклоняємось усім ліквідаторам, які ціною власного здоров’я та життя захищали українську територію. Ви заступили собою кожного з нас, кожну людину на землі, працювали віддано та стійко, не розраховуючи на подяку.

Від імені жителів нашої громади та від себе особисто щиро бажаю вам, шановні ліквідатори, міцного здоров’я, бадьорості духу, сімейного затишку, добра і злагоди. Нехай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах Чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті трагічні події вчить цінувати спокій на нашій землі.

З повагою,

Шумський міський голова Вадим Боярський