Благодійна акція «Святий Миколай живе у кожному з нас»

Дата: 08.12.2020 11:00

Пам’ятаєте як у дитинстві Ви чекали на подарунок від Св. Миколая і яким солодким був тоді запах морозяного повітря і мандарин? Були у Вас такі подарунки, які пам’ятаєте й досі?

Якщо Ви мрієте стати «Миколаєм», і ще не вирішили, для кого, запрошуємо Вас долучитися до акції «Святий Миколай живе у кожного з нас»: допомогти дітям з особливими потребами (вихованцям Інклюзивно-ресурсного центру). Запрошуємо усіх бажаючих долучитись до принесення радості і свята тим, хто цього потребує найбільше.

Як стати «Св. Миколаєм»?

1. Вибрати 1 конверт на ялинці (в холі адмінбудинку);

2. Придбати те, що дитина написала у листі;

3. До 16 грудня передати подарунок у «майстерню Святого Миколая» (Інклюзивно-ресурсний центр, м. Шумськ, вул. Українська, 32) із номером на конверті.

У Вас також є можливість придбати один подарунок вдвох або втрьох (відділом, організацією), поєднавшись з іншими людьми доброї волі.

4. Помічники Св. Миколая доставлять подарунки до діток.

НЕХАЙ СВ. МИКОЛАЙ ПРИЙДЕ У КОЖНОМУ ДОМІВКУ ТА ДО КОЖНОГО З НАС І ПОДАРУЄ НАМ ДИВО!!!