ІІ пленарне засідання 1 сесії Шумської міської ради

Дата: 04.12.2020 15:25

04 грудня 2020 року відбулося ІІ пленарне засідання 1 сесії міської ради під головуванням міського голови Вадима Боярського. На сесію окрім депутатів були запрошені кандидати на посаду старост, керівники установ Шумського району та представники ЗМІ.

Сесію розпочали з вручення грамот новообраним депутатам з нагоди Дня місцевого самоврядування: Сергію Атаманчуку, Григорію Івашенюку та Ростиславу Янюку.

Депутати запропонували декілька змін до порядку денного. Світлана Скибіцька запропонувала провести аудит управлінь, відділів та комунальних установ Шумської міської ради щодо дотримання фінансово-бюджетної дисципліни. Депутат Сергій Кухарський вніс пропозицію прийняти звернення від депутатів міської ради про перенесення базарного дня на Шумському ринку з неділі на четвер.

У зв’язку із обранням Олександра Макаревича заступником міського голови, було прийнято рішення про припинення повноважень його як депутата та призначення депутатом міської ради Ольгу Бабій (представник партії «Батьківщина»).

Прийнято рішення про внесення змін до Шумського міського бюджету на 2020 рік, інформувала Кирея Галина, начальник фінансового управління. Згідно з яким прийняли рішення про збільшення обсягів доходів загального фонду міського бюджету на 325776 грн. за рахунок податкових надходжень.

Затверджено склад постійних комісій міської ради із внесеними змінами:

- постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку (голова комісії Бабій О.П.);

- постійна комісія з питань економіки, промисловості, містобудування, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму (голова комісії Атаманчук С.В.);

- постійна комісія з питань прав людини, місцевого самоврядування, законності, правопорядку,  регламенту та депутатської діяльності (голова комісії Шарак Н.М.);

- постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, регулювання земельних відносин, екології, енергозабезпечення та енергоефективності (голова комісії Лірський С.Д.);

- постійна комісія міської ради з гуманітарних питань (голова комісії Левченко І.О.).

Відбулося затвердження Положення про старосту. Також, відповідно до чинного законодавства, було затверджено депутатами за подання міського голови кандидатів на посади старост:

• Вознюк Дмитро Валентинович – староста с. Андрушівка, Кутянка, Переморівка, Руська Гута;
  • Соловей Валерій Петрович – староста с. Боложівка, Онишківці;
  • Добрусь Ігор Михайлович – староста с. Бриків, Коновиця;
  • Касянчук Олександр Віталійович – староста с. Вілія, Тетильківці, Новосілка;
  • Вінічук Анатолій Нікіфорович – староста с. Залісці, Забара, Літовище, Сошищі;
  • Дмитришина Галина Володимирівна – староста с. Кордишів, Мирове, Круголець;
  • Чуйко Мирослава Євгеніївна – староста с.Потуторів, Биківці;
  • Дзерук Володимир Анатолійович – староста с. Рохманів, Обич, Залужжя;
  • Радчук Світлана Петрівна – староста с. Стіжок, Угорськ, В. Іловиця, М. Іловиця, Антонівці;
  • Михальчук Олександр Валентинович – староста с. Сураж, Ходаки;
  • Затворнюк Наталя Василівна – староста с. Тилявка, Башківці, Башківці, Жолобки;
  • Григор’єва Іванна Василівна – староста с. Цеценівка;
  • Іванчук Лариса Анатоліївна – староста с. Шумбар, Новостав

Напередодні у частині населених пунктів відбулося опитування громадської думки. На даний час питання щодо призначення старост у селах Васьківці, Людвище та Соснівка не закрите, буде розглянуте на наступній сесії.

Прийняте рішення про утворення виконавчого комітету міської ради та затвердження персонального складу: міський голова та його заступники, керуюча справами, секретар ради, старости сіл, начальники установ району, представники бізнесу та волонтерської групи.

Шумська громада вітає новопризначених старост та бажає виправдати довіру, яку висловили жителі громади та весь депутатський корпус. Наснаги, терпіння, мудрості та здоров’я!