Бюджет участі-2021: підсумкове засідання комісії

Дата: 25.11.2020 12:11

Сьогодні відбулось засідання конкурсної комісії щодо визначення переможців конкурсу «Бюджет участі-2021», на втілення проектів планується виділити майже 500 000 грн. Комісія вирішила рекомендувати до фінансування 5 проектів, з яких: 2 – від м. Шумськ, 3 – від сіл, реалізація яких буде здійснюватися у наступному році.

І місце: «Звукове обладнання для Шумської школи мистецтв» (автор Бортник Олеся Петрівна), 100000 грн., 805 голосів.

ІІ місце: «Сучасна актова зала- простір для розвитку творчої особистості» (автор Добрусь Наталія Ігорівна), 99831 грн., 796 голосів.

ІІІ місце: «Облаштування стадіону в с. Сураж» (автор Михальчук Олександр Валентинович), 100000 грн., 550 голосів.

ІV місце: «Облаштування спортивного майданчику в с. Залужжя» (автор Рудзінський Іван Анатолійович), 100000 грн., 449 голосів.

V місце: «Спорт виховує тоді, коли він є улюбленим заняттям кожного» с. Тилявка (автор Яремчук Жанна Іванівна), 100000 грн., 433 голоси.

Протягом 15 днів (з 9 до 23 листопада) взяли участь у голосуванні 5353 мешканці, з них в паперовому вигляді – 3136, в електронному –2217. Для порівняння, у минулому році за 30 днів конкурсу було 6311 голосів (паперові – 4476, електронні –1835).

На прохання жителів громади комісія запропонувала внести зміни до Положення про громадський бюджет Шумської міської ради. Зокрема, розділити проекти на міські, сільські та загальні для усієї громади.

Також комісія рекомендувала включити проект щодо облаштування інклюзивного класу під відкритим небом у Програму соціально-економічного розвитку Шумської міської ради на 2021 рік, оскільки КУ «Інклюзивно-ресурсний центр Шумської міської ради» надає послуги дітям з особливими освітніми потребами з усього району.

Протокол засідання конкурсної комісії щодо підведення підсумків голосування