Тернопільська область, Кременецький район

ПРОВОДЯТЬСЯ ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ

Дата: 24.11.2020 13:54

Згідно рішення 43-ї  сесії  Шумської міської ради VIІ скликання від 10.10.2018 року №2209 з   24.11.2020 р.    по  23.12.2020 р. проводяться громадські обговорення по розробленню детального плану території земельної для будівництва і обслуговування будівель громадських та релігійних організацій по вул. Набережна, в с. Мала Іловиця, Шумського району, Тернопільської області орієнтовною площею 0,20 га,  відповідно до державних будівельних норм, стандартів і правил.

Громадські слухання будуть проводитись  10.12.2020 р. о 10 год в м. Шумську по вул. Ів. Франка, 30 в міському залі засідань

Замовником детального плану території є: Шумська міська рада.
Відповідальним за розроблення та фінансування детального плану території є: Релігійна організація «Чоловічий Монастир Святого Преподобного Амфілохія Почаївського Тернопільської Єпархії Української Православної церкви Київського Патріархату» .

Розробником детального плану території є: ФОП Орловський І. В.

Більш детальну інформацію по даній документації можна ознайомитись на сайті Шумської ОТГ:  в рубриці «Громадські обговорення»

Свої пропозиції, зауваження можна подавати у письмовій формі за адресою: м. Шумськ, вул. Українська,59, каб. №403.