Вітання з Днем працівників сільського господарства України

Дата: 14.11.2020 20:00

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства!

Висловлюю шану та подяку всім, хто з року в рік забезпечує стабільне зростання агропромислового комплексу громади, всім, чиє життя невід’ємно пов’язане із сільськогосподарським виробництвом. Незважаючи на негаразди, складні погодні умови, ви робите все, аби вчасно посіяти, доглянути, зібрати вирощений урожай, забезпечити мешканців необхідною продовольчою продукцією.

Шановні працівники сільського господарства! Ми вдячні вам за невтомну працю, за  хліб і до хліба на столі. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, благополуччя, злагоди і радості у Ваших родинах, мирного неба, благодатної ниви і щедрих врожаїв!

З повагою,

міський голова  Володимир ПЛЕТЮК