Важливо знати: зняття передвиборних агітаційних матеріалів

Дата: 22.10.2020 16:49

Звертаємо увагу представників осередків політичних партій, що беруть участь у виборчому процесі, що згідно з частиною одинадцятою статті 60 Закону України «Про місцеві вибори» передвиборна агітація припиняється з 24 години останньої п’ятниці (23 жовтня 2020 року) перед днем голосування.

З часу припинення передвиборної агітації, відповідно до зазначеного закону, забороняються проведення агітаційних заходів, розповсюдження передвиборних агітаційних матеріалів у засобах масової інформації, демонстрація агітаційних фільмів чи кліпів, розповсюдження виборчих листівок, плакатів, інших друкованих агітаційних матеріалів чи друкованих видань, в яких розміщено матеріали передвиборної агітації, публічні заклики голосувати чи не голосувати за кандидатів на відповідних місцевих виборах або публічна оцінка діяльності цих кандидатів.

Міською радою було прийняте відповідне розпорядження щодо зняття передвиборних агітаційних матеріалів.