Про початок опалювального сезону 2020-2021 року

15 жовтня 2020 року                                                      № 116

Про початок опалювального

сезону 2020/2021 року

Відповідно до п.7.9.4 Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14.02.2007 року №71, враховуючи низьку температуру атмосферного повітря в нічний період, з метою забезпечення належного теплового режиму в закладах соціально- культурної сфери міської ради, керуючись ст.ст. 30, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Розпочати опалювальний сезон 2020/2021 року для котелень, які обслуговуються КП ТМ ТОР «Тернопільтеплокомуненерго»:

по вул. Озерна, 1 з 16 жовтня 2020 року для опалення дитсадка «Сонечко», особливо, в нічний час;

по вул. Українська,38, Озерна,1 (для решти об’єктів) з 28.10.2020 року з врахуванням періоду необхідного для налагодження нормативного виробничого циклу.

2. Розпочати опалювальний сезон для освітніх, медичних закладів, закладів культури в сільських населених пунктах громади, Шумського ЦНАПу з 16 жовтня 2020 року, виходячи з нормативної середньодобової температури - +8 С0 протягом трьох діб.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на начальника відділу житлово-комунального господарства, транспорту, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури Драчук Н.Т.

Міський голова                                                        Володимир ПЛЕТЮК

Розпорядження «Про початок опалювального сезону 2020/2021 року»