Нагорода за участь у конкурсі «Дієва Громада»

Дата: 19.10.2020 15:35

Шумська громада увійшла у список 100 найкращих громад та міст у конкурсі «Дієва громада»

Конкурс проводило Міністерство цифрової трансформації України спільно із Програмою «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що впроваджує Фонд Східна Європа та Фонд Innovabridge за підтримки Швейцарії. Більше 700 громад, міст та муніципалітетів взяли участь в конкурсі. 19 жовтня відбулося онлайн-оголошення результатів конкурсу та нагородження переможців.

Конкурс «Дієва Громада» є першим етапом оцінки цифрової трансформації міст та областей задля написання майбутньої стратегії цифрової трансформації регіонів, що передбачає створення умов для рівного доступу громадян до електронних послуг, е-демократії, розвитку смарт сіті, підвищення цифрових навичок населення та посадових осіб органів місцевого самоврядування.