Стартував кубок Шумського району з футболу

Дата: 19.10.2020 11:28

Відбулися ігри 1/4 кубка Шумського району з футболу. На Шумському міському стадіоні грали команди «Биківці» – «Шумськ» 1:4, та «Загайці» – «Обич-Залісці»  0:2. У Великих Дедеркалах команда «Сураж» виграли в команди «Матвіївці» з рахунком 6:0.

Відтак, у півфіналі зустрінуться пари «Сураж» – «Обич-Залісці» та «Загайці» – «Шумськ». Оскільки команда «Обич-Залісці» приймає участь у Лізі Чемпіонів Тернопільської області, а «Сураж» в Лізі Тернопільщини, то півфінальні ігри цієї пари відбудуться в п’ятницю 23 жовтня та 30 жовтня. Початок о 15.00 год.

Пара «Загайці» – «Шумськ» гратиме 25 жовтня та 1 листопада. Початок о 14.00 год.