Візит експертки Українського культурного фонду

Дата: 17.10.2020 11:29

У Шумську громаду завітала менторка команди нашої ОТГ, експерт Українського культурного фонду Наталія Буйнова та провела зустріч з працівниками міської ради, молодіжною радою та активними жителями. Учасники заходу отримали поради щодо написання проектних заявок, рекомендації щодо проектної діяльності нашої громади. Знайомство з Шумськом розпочали з парку «Соснина».

Нагадаємо, що з 15 вересня до 9 жовтня команда з Шумської громади брала участь в дистанційному навчанні в рамках проєкту «Школа соціального проєктування для культурних менеджерів ОТГ «Культурний трамплін» за результатами експертного відбору ГО «Інститут соціальної політики регіону», Спільнотою «Grant Management» та «Українським культурним фондом». Завершальним етапом навчання став приїзд ментора, який разом з командою та активними жителями громади вивчає можливості громад та дає настанови та рекомендації.