14 жовтня - День створення УПА!

Дата: 14.10.2020 08:37

У день Покрови Пресвятої Богородиці було створено Українську Повстанську Армію, яка була покликана вести боротьбу за право українців мати власну державу. Тисячі наших предків вступили до її лав, усвідомлюючи смертельну небезпеку для свого життя.  Більшість цих людей   поклали свої голови за Україну на стежках найкривавішої в історії людства війни, а ті, хто вижив  гідно витримали випробування катуваннями і тюрмами, таборами та засланнями. УПА  не судилося стати переможцем у військових баталіях 40-х років, але не переможеною і втіленою в життя є її велика ідея - Незалежність України.   День заснування УПА є святом української сили духу, мужності, слави та звитяги.

Схилімо голови перед твердою волею та героїзмом наших предків, вклонімось разом Святому Покрову Божої Матері, щоб запалилося повстанською мудрістю сьогоднішнє молоде покоління до подвигів та праці заради майбутнього Української незалежної держави. Україна пишається своїми патріотами, пам’ять про них навічно залишиться прикладом щирої любові до України в наших серцях і думках.