Прийміть щирі вітання зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника України!

Дата: 14.10.2020 08:08

Це свято уособлення доблесті та героїзму усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі. Історія зберігає багато свідчень того, як вищою волею Пресвята Богородиця боронила український народ, наше козацьке військо, надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом. Козаки вважали Пресвяту Богородицю своєю Заступницею і Покровителькою. Звертаючись до неї, вони казали: «Покрий нас чесним своїм покровом та ізбави нас від усякого зла».

У цей величний день ми просимо Пресвяту Богородицю взяти під своє покровительство усіх захисників України. Подарувати їм гарну долю, міцне здоров’я, довголіття, а найважливіше – можливість виконувати свій обов’язок у мирній та процвітаючій Україні.

Вітаємо Вас з Днем Захисника України – святом, яке увібрало в себе багаті і славні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії. Бажаємо Вам миру, здоров'я і довголіття, бадьорості духу та родинної злагоди, радості і добра!

З повагою,

міський голова Володимир Плетюк