Облаштування парку «Соснина» триває

Дата: 12.10.2020 14:56

Програма «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) продовжує здійснювати закупівлі в рамках проекту з облаштування парку «Соснина».

З початку введення карантинних обмежень Програма DOBRE призупинила роботу щодо реалізації проектів. Зокрема, у Шумській громаді ще 2 проекти на стадії реалізації:

- облаштування парку «Соснина»;

- реконструкція майданчика дитячого садка у м. Шумськ (виготовлено проектно-кошторисну документацію);

- планування робіт щодо встановлення ігрових елементів на території дитячих садків у с. Рохманів та Боложівка.

З початку жовтня Шумська міська рада отримала: 2 біотуалети, 4 антивандальні паркові грилі, 20 пластикових лежаків та 20 пляжних парасольок. У найближчий період буде встановлено парковий гриль біля альтанки у «Соснині» та біотуалет у міському парку.

У рамках проекту за кошти Програми DOBRE передбачається ще встановлення LED світильників, велопарковок, смітників, торгових кіосків та укладання бруківки.