Благодійна акція із збору продуктів триває

Дата: 08.10.2020 10:14

Традиційно Шумська громада здійснює збір картоплі від особистих селянських господарств для медичних  закладів. Завдяки цьому, вдається значно зекономити кошти на харчування хворих та спрямувати їх на придбання медичного інструментарію. КУ «Центр надання соціальних послуг» спільно із в.о. старост завершують збір овочів (картопля, морква, буряки) та консервації для харчування одиноких престарілих, які проживають у відділенні стаціонарного догляду територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шумського району.

Шумська міська рада висловлює подяку небайдужим жителям громади та усім тим, хто долучився до благодійній акції.