Візит експерта конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування-2020»

Дата: 05.10.2020 17:04

Сьогодні у Шумську громаду завітав експерт конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування-2020» Ватаманюк Олег. Організатор конкурсу – Міністерство розвитку громад та територій України та його партнер Програма Рада Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».

Всього цього року було подано 168 заявок з усіх областей України, з яких 163 були допущені до другого туру. Шумська громада подала 2 заявки на конкурс, одна із яких пройшла усі етапи. Останнім етапом є перевірка достовірності поданої заявки та приїзд експерта у громаду. 20 жовтня відбудеться нагородження «кращих практик», які будуть рекомендовані експертами за результатами візиту.

Нагадуємо, минулого року Шумська громада стала одним із переможців конкурсу за реалізацію ідеї «Творча майстерня «ART-Box».