Вітаємо з Міжнародним днем лікаря!

Дата: 05.10.2020 12:24

Шановні лікарі! З нагоди Вашого професійного свята прийміть щиру вдячність за вашу віддану працю, безмежне милосердя, професійність, високу моральність та лікарську честь.

Зайве говорити, якою важливою є Ваша щоденна праця. Ваша місія важка, але благородна й почесна. Вона вимагає великої віддачі, сил та високого професіоналізму. Тепер, в непростих умовах сьогодення, Ви ефективно та злагоджено працюєте, забезпечуючи надання своєчасної та якісної медичної допомоги.

Висловлюємо найтепліші слова вдячності усім Вам, хто не жаліючи зусиль та часу, одним із перших приймає на себе і поділяє важкий тягар людського болю й страждань, оберігає найцінніше, що є у людини – її життя.

Щиро зичимо Вам та вашим родинам здоров’я, любові, достатку і сімейного благополуччя!

З повагою,

міський голова Володимир Плетюк