Олімпійський урок у Шумбарському НВК

Дата: 02.10.2020 14:44

У Шумбарському НВК, в рамках проведення Всеукраїнського Олімпійського уроку та олімпійського тижня, відбувся Олімпійський урок, на який завітали заступник голови відділення НОК України у Тернопільській області Віталій Ігнатенко, кандидат в майстри спорту  по дзюдо, Олімпійський стипендіат Іванна Попадюк та член збірної команди області по дзюдо Максим Павка. Після підняття державного прапора до учасників заходу з привітальним словом звернувся Віталій Ігнатенко та головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту  Шумської міської ради Володимир Мамчур.

Урок розпочався з руханки. Усі Олімпійські атрибути були присутні на заході: внесення Олімпійського прапора, запалення Олімпійського вогню, складання учасниками та суддями присяги і запеклі Олімпійські баталії.

На завершення уроку Іванна Попадюк та Максим Павка показали майстер-клас по дзюдо. Всі учасники Олімпійського уроку отримали подарунки з олімпійською символікою від відділення НОК України у Тернопільській області і Шумської міської ради та відділу освіти, культури, молоді та спорту.