Шановні підприємці, щира подяка Вам!

Дата: 02.10.2020 14:26

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні це також і День ветерана.

З нагоди цього свята Шумська міська рада, Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» спільно з приватними підприємцями у м. Шумськ, с. Стіжок, Рохманів, Залужжя, Обич, Биківці організували та вручили продуктові пакети особам похилого віку.

Шумська міська рада висловлює свою щиру подяку приватним підприємцям та жителям громади, які долучилися до благодійної акції, а саме:

• ПП Півовар В.П., ПП Петрук С.М., ПП Шевчук В.М. – м. Шумськ;
  • ТОВ «Агроюніт Захід» та його керівнику Костюку І.Ю. – с. Рохманів, Обич, Залужжя;
  • ПП Тимощук Я.М., Бондар М.І., Юрчук О.О., Радчук О.С., Радчук Н.Й., Радчук М.В. – с. Стіжок;
  • ПП Янюк Г.І., Янюк А.І., Павлусик О.Б., Ковальчук В.Д. – с. Биківці;
  • ПП Іванчук П.А. – с. В. Іловиця та М. Іловиця.

Завдяки Вам 105 одиноких, одинокопроживаючих та особи з інвалідністю, які знаходяться на обслуговуванні, отримали продуктові набори. Ваша допомога стала важливою для людей, які перебувають в складній життєвій ситуації. Саме завдяки Вашій підтримці є можливість вирішувати життєві проблеми таких людей, можливість запалити у їхніх серцях промінчики щастя.

Низький уклін Вам та Вашим колективам за нелегку і самовіддану працю. Хай Господь сторицею віддячить за розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нашим підопічним. Кожен з нас покликаний творити добро, бути милосердними один до одного, любити і цінувати життя.

З повагою,

міський голова Володимир Плетюк